מהן הדמיות ממוחשבות?

סימולציות בטכנולוגיה מתקדמת ובאמצעים מרשימים של תלת מימד.

התקדמו קדימה באמצעות הדמיות ממוחשבות

אם אתם עדיין מציגים את הרעיון / מוצר שלכם ללקוחות פוטנציאליים, בשיטות המחשה מיושנות של סקיצות, שרטוטים, הסברים תיאורטיים ומצגות רגילות הכוללות בעיקר תמונה סטטית וטקסט, זה הזמן להתקדם קדימה.

אנו מזמינים אתכם לשדרג את הצעת המכירה שלכם (בין אם מדובר ברעיון, מוצר פיזי או שירות שאתם מציעים) באמצעות שימוש בהמחשה תלת מימדית (הדמיות ממוחשבות ).

הדמיות ממוחשבות - יתרונות

1.    הצעת המכירה שלכם אטרקטיבית יותר - הצעת מכירה ברורה, קלה להבנה, מעניינת ומושכת תשומת לב.

2.    אתם מקלים על הלקוח שלכם –במקום להסתבך בקריאת שרטוטים (בעיקר אם ללקוח מגבלה פיזית המקשה עליו להבינם או שהוא "רק" חסר יצירתיות מספקת בכדי לדמיין בעיני רוחו כיצד אמור החלל להיראות בסיום העבודה) הלקוח נהנה מהמחשה ויזואלית המתארת את המציאות "אחד לאחד".

3.    אתם עונים על ציפיות הלקוח –בעולם המפותח טכנולוגית של היום, הלקוח מצפה לקבל מכם יותר כבר במעמד פגישת המכירה. מבחינתו הצעת  המכירה שלכם צריכה "לכל הפחות" לרגש, להפתיע ולעניין אותו.

4.    אתם מגדילים את סיכוי המכירה שלכם - בתחרות העזה המתקיימת כיום על כל לקוח ולקוח, אמצעי המחשה מיושנים כבר אינם מספיקים בשביל "לעשות את העבודה". שכן, ידוע ש"אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני".

לרוב, יעמוד לרשותכם חלון הזדמנויות קצר ליצירת הרושם הנכון על הלקוח הפוטנציאלי שלכם, המחשה תלת מימדית ויזואלית עונה על מגבלה זו ומאפשרת לכם ליצור אפקט מרשים של הצלחה ומקצועיות, בזמן קצר ביותר, באמצעות הצגת הרעיון שלכם בצורה מקצועית ויצירתית.

5.    חיסכון בזמן שלכם ושל הלקוח – כידוע "זמן זה כסף". במקום לבזבז זמן יקר בהצגת הסברים תיאורטיים רבים שייתכן והלקוח יתקשה להבין, המחשה תלת מימדית מאפשרת לכם להציג לו תמונה מציאותית של הרעיון שאתם מציעים, ולכם נשאר רק למנות את מעלות רעיון זה בפני הלקוח....

 
לפרטים נוספים והכרות ראשונית לא מחייבת,
נשמח
שתצרו עימנו קשר:

סטודיו Design3D

מחלקת מכירות : שרון  052-7511555 

מייל : sharon@design3d.co.il